حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
  نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٦/٢٠
:: مدت زيادی تعمداْ ننوشتم. خيلی ساده به يکی از دوستان گفتم برو مطلب زير را بخوان. گفت طولانی است حوصله ندارم. پيش خودم گفتم حق دارد، شايد مطلب به اين بلندی برای يک روز زياد باشد. پيش خودم فکر کردم خوب يک هفته نمی‌نويسم تا همه وقتهايی را که در طول يک هفته برای وبلاگ من می‌گذارد را جمع کند و به جای چند مطلب کوتاه که معمولاْ به جايی نمی‌رسد يک يادداشت ارزشمند بخواند. «يک دست گل دماغ پرور.....از خرمن صد گياه بهتر»

:: يادم می‌آيد اوان آشناييم با دنيای کامپيوتر آميخته با مجله به قول خودشان سياه «کامپيوتر» بود. آن موقع فکر می‌کردم از بهترين منابع همين مجله است. سالهاست که ديگر نخوانده و نديده‌امش. يادم می‌آيد در همان مواقع هم پيشگام بود. خيلی دوست داشت بدانم در مورد تحولات جديد دنيای کامپيوتر در ايران به خصوص لينوکس که OS مورد علاقه‌ام است چگونه موضع می‌گيرد تا بالاخره امروز اينجا را ديدم. آی ملت از ما گفتن : دست تو کارهای مايکروسافتی زياد شده است. اين روزها تو آموزشگاههای دست چندم هم مدرک MCSE خير می‌کنند. جديداْ شامه خيلی‌ها تيز شده است و فهميده‌اند که دهه آينده «نون» تو لينوکس است. نکند شما نفر آخری باشيد که از خواب بيدار می‌شويد در حاليکه ملت تو دستشان RHCE است. اين لينک‌هايی هم که اين دوست خوب داده است من صدبار معرفی کردم. اگر از زبان من نمی‌شنويد از زبان اين بنده خدا بشنويد. غير از دوتاش که linux server دانشکده‌مان است و ربطی به یادگیری لينوکس ندارد.

:: من هم از pitas خوشم آمد. يک بررسی می‌کنم اگر خوب بود می‌روم آنجا. چند تا مزيت دارد يکی اينکه Free و ساده است و ديگر اينکه امکان team blogging هم دارد. اگر نظر خواهی هم داشت که منت YACCS را نکشم ديگر عالی بود!
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب