حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
اطلاعيه، اطلاعيه، اگر بار گران .... نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٦/۳۱
از آنجا که من دانشجوی بسيار «خرخوني» هستم تا آنجا که سر غالب کلاس‌ها از عمومی تا خصوصی می‌روم و سعی‌ام هم اين است که خيلی به cop-server های دانشکده متکی نباشم و شريف هم از هفته پيش ترم را شروع کرده است(به شوخی) اما از امروز، فردا ديگر کار جدی است و اگر زنده باقی بمانم و درسها اجازه بدهد به امر شريف توليد firewall نيز مشغول خواهم بود، خيلی بعيد می‌دانم که برسم اين وبلاگ را بروز کنم.
با تمام ضرورياتی که ممکن است برای امر خطير وبلاگ نويسی احساس کنم درس را بر آن ترجيح می‌دهم و گرنه بیم دارم به عاقبت بعضی وبلاگ‌نويس‌های دانشجو و احياناْ دانش‌آموز دچار شوم.
اگر احياناْ کسی يادداشتهايم را دنبال می‌کرده است جداْ عذر می‌خواهم. هنوز آن‌قدر خودسر نشده‌ام و می‌دانم که حق ندارم حقوق خواننده را زیر پا گذارم و هر چه می‌خواهم بنویسم یا هر چه می‌خواهم بکنم.(اما آنچه آمار نشان می‌دهد چیز دیگری است) هم‌چنين از دوستانی که صفحه محقر مرا قابل لينک دادن يافتند صميمانه سپاسگزارم. اگر دنبال چيز ياد گرفتن بوديد، هنوز ايميل من سريعتری وسيله ارتباطی خواهد بود و مفتخرم اگر بتوانم سوالاتتان را جواب دهم يا در درسی با کمال بی‌سوادی راهنماييتان کنم. بيشتر تخصص و علاقه من در لينوکس و برنامه نويسس تحت آن، دروس نرم افزاری کامپيوتر و بعد از آن دلفی و C++Builder است. هم چنين با مدل الگوسازی UML و نرم افزار Rational Rose آشنايی خوبی دارم. با desktop Apps ویندوزی(مثل مجموعه office) هم تا جايی که کارم را راه بياندازند آشنايی دارم. هر چند که استفاده از آن‌ها را توصيه نمی‌کنم. در مورد خیلی مسايل هم می‌توانم سرنخ‌های خوبی دستتان بدهم. بهر حال....
از همه‌ی اين‌ها گذشته آنقدر آدمهای با ذوق و سليقه‌تر از من پيدا می‌شود که وبلاگشان را بخوانيد که نوبت به من نمی‌رسد. مثل وبلاگ اين دوست باحال که من جداْ همتش را می‌ستايم. اما انگيزه‌اش از اين همه تلاش را درک نمی‌کنم. دور از تعارف می‌گويم در ميان همه تخصصی نويس‌های وبلاگ به اين قرص و محکمی نديدم. چيزی فراتر از يک وبلاگ است. يک مجله online است. واقعاْ با اين همه مطلب «بکر» می‌توان راحت يک مجله را خوراک داد. اين همه شادی و شعف از اين جا پيش آمد که رفتم لينک وبلاگش را copy & paste کنم که مطلب جالبش را در مورد لينوکس ديدم. مطلبی که مدتها پيش بايد برای ایرانیها نوشته می‌شد(البته ترجمه بود، اما آنقدر خوب که چيزی از اصل کار نمی‌کاهد)
خلاصه اين که مدتی وبلاگ نويسی را خواستم تجربه کنم. هنوز هم حرفهای زيادی دارم و هر وقت فرصتی شد برای خاطر خودم هم که شده ممکن است بنويسم. به سلامت...
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب