حسین حمیدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ حسین حمیدی
آرشیو وبلاگ
      فریاد‌ خاموش (باسابقه‌ترین وبلاگ با نام فریاد خاموش)
و امروز دوباره حکميت نویسنده: حسین حمیدی - ۱۳۸۱/٩/٢٧

بسم الله الرحمن الرحيم


اينجانب مصطفی از همين لحظه اعلام می‌دارم، همان طور که این انگشتری را (همین که الان توی دست منه) از انگشت خود بيرون می‌آورم حسين را از مديريت این وبلاگ عضل می‌کنم و همان طور که این انگشتری را درون انگشت خود می‌کنم خویش را به مدیریت این وبلاگ منصوب و رمز ورود آن را تغییر دادم.
هه‌هه‌هه.....خالی بستم بابا. این شوخی نسبتا بی‌مزه برای این بود که بگم حسین آقا دیشب زنگ زد خونه ما و کلی با هم درباره وبلاگ صحبت کردیم و البت به نتایجی هم رسیدیم.
اما نکته‌ای که می‌خوام عرض کنم اینه که حسین آقا نه تنها سرپرست این وبلاگه بلکه سرپرست تمام نوشته‌هایی است که اینجانب می‌نویسم، و ایشان حق ممیزی کردن و حتی پاک کردن این مقالات را دارند و بنده هیچگونه ناراحتی از ایشان به دل نمی‌گیرم. (البت این را اضافه کنم که والده بنده متخصص زنان هستند و طبق آخرین گزارش ایشان به من هنوز کسی که بتواند به مقاله بنده دست درازی کند از مادر زاده نشده.)
به هر حال من دوباره اعلام می‌کنم که نوکر اين بچه سيد هم هستيم و هر چه بگويد سراپا گوشيم تا هم او و هم خدای او از ما راضی باشد.
حق يارتان
خدا نگهدارتان
  نظرات ()
مطالب اخیر ماهی «سامون» نه «سالمون»! انتخابات، همه‌ی هم و غم ترجمه‌ی observance در کنار holiday issue، پیامد؟ رؤیای همیشه دانشجو ماندن یک کامنت عجیب در کرنل! تصویری از نرم‌افزارهای سازمانی به کار رفته در یک شرکت بین‌المللی سعی کنید غرق نشوید Chief Bug Officer حساسیت!
کلمات کلیدی وبلاگ فناوری (٦٥) نکات و حکمت‌ها (٥٢) اجتماع (۳٥) کسب و کار (۳۳) تجربیات زندگی (٢۸) دعوت و معرفی (٢٦) دیگران (۱٩) الگوگیری و الگوسازی (۱٤) نقد و نظر (۱۳) درس‌های پدر (۱۳) لطیفه (۱٢) آموزش و تحصیلات (۱۱) دعا (۸) خاطرات (٧) شهر (٧) عکس (٦) خرافه‌ستیزی (٦) دوستان (٥) روضه (٥) شعر (۱) روایت (۱)
دوستان من بچه شیطون بیابان‌زده دغدغه‌هایم ریحان یادداشتها پرتال زیگور طراح قالب