بابا حالا چرا می‌زنيد. من که عذر خواهی کردم. بعدش مگر تقصير من است که شمارشگر سايت خراب است. شما فرض کنيد يک آدم بيکاری دستش را گذاشته است روی دکمه Refresh. گناه که نکرده است دلش خواسته است با مرورگرش ور برود. البته من اين کار را نکردم.

من قضیه را تمام شده فرض می‌کنم و دوست دارم با توضیح کاری که کردم بقیه نیز.

ببینید من تنها یک دستور یک خطی بر روی یک کارگزار Linux اجرا کردم:
for ((;;)); do GET -d http://hamidi.persianblog.ir ;done
تکمیل: این دستور به هیچ وجه خطرناک نیست. کارش این است که تنها در یک حلقه بی‌نهایت به آدرس مورد نظر وصل می‌شود. به جای اینکه شما با دست صفحه را Refresh کنید به طور اتوماتیک انجام می‌شود. «d-» نیز باعث می‌شود محتوای صفحه را نشان ندهد و تنها به آن درخواست بفرستد. این کجاش خطرناک است؟ به بعضی‌ها که شاخه و شانه می‌کشند می‌گویم من نه هکرم نه ادعایی دارم. فقط یک مقدار Linux بلدم همین و بس.
شما هم می‌توانيد مشابه اين کار را انجام دهيد. فقط تفاوتش اين است که در Linux اين کار خيلی ساده است و در محيطهای ديگر کمی مشکلتر. شما هم اگر دوست داريد برويد اين کار را انجام دهيد.

:: اگر مطلبی می‌نويسيد که می‌خواهيد من ببينم لطفا به من ميل کنيد چون قرار نيست که من همه نظرات را بخوانم.

/ 9 نظر / 3 بازدید
دوست شما...

خوبست دیگر! چه توجیهی!؟؟خوبست شما دستورهای خطرناکتر از این را بلد نیستید...

محسن حمیدی

آقا آدم باید ظرفیت داشته باشد وگرنه خیلی از شمارشگرها در این دنیا خرابند!!!

Black_Hat

doste aziz kasi nagoft shoma chi kar kardin dostan khoda ro shokr be andazeyeh kaffi alameyeh dahr hastand shoma dost dashtid vaghti yek nam afzar tolid mikonid man o dostanam hey barayesh Hole payda konim !? o barayeh hame publish konim?

bl0ck3d

رفيق عزيز ، اين Refresh بازي شما در حكم يك DoS Attack هست . براي اينكه خيالتون رو راحت كنم به عرض مي رسانم كه قسمت "پربينده ها" به زودي حذف خواهد شد و بخش "10 نوشته اخير" جاي ان را مي گيرد

bl0ck3d

بابا .... Linux باز ، Firewall نويس ، عوض Scriptkiddy بازي ، كارايي انجام بده تا به درد ملت بخوره

ali khoshgele

eva che kara

امير

بابا بي خيال من يه تازه واردم از اين چيز ميز هاي سر در نمي آورم

hasan

خدا يه چيزی ميدونسته که به خر شاخ نداده