خواهرزاده‌ها!

صندوق پیامک‌هایم را که نگاه می‌کنم از بالا چهار تا پیامک از اقوام نزدیک است که هر کدام درخواست کمکی دارند. سه تایش از خواهرزاده‌هایم است. تا وقتی کوچک‌تر بودند درس، حالا که بزرگ‌تر شده‌اند کار. درس باز ساده‌تر بود. وقتی می‌گذاشتم و مشکلاتشان را حل می‌کردم. اما پیدا کردن کار واقعاً سخت است. خیلی دلم می‌خواهد کمکشان کنم و زیاد به فکرشان هستم. بیشتر کارهایی که من سراغ دارم فنی است. خدا کند که مجرای خیر شوم و بتوانم کاری برایشان بکنم. می‌توانم درکشان کنم. بی‌کاری برای یک جوان واقعاً سخت است.

/ 9 نظر / 4 بازدید
arash ajam

salam سلام وبلاگ بسیار زیبا و مفیدی داری اگر میشود به وبلاگ ما یک سر بزنید و برو تبلیغ صفحه بالا صفحه یک کلیک کنید منون میشم بای

ستاره

من که ازت کار نخواستم ولی خیرت به ما که نمیرسه!

زهرا

سلام عجب اسمی داره وبلاگتون ...

پس چی شد پست های خوب که قول داده بودید

روح اله رياضی

ای بدون نام عزيز زياد جدی نگير. من الان بيش از ده ساله ايشون را می شناسم. برخلاف اينکه می خواهد نشان دهد که بله.ولی اکثر اوقات نخيره.

حمیدی

سلام، سر قولم هستم. منتها یک وقت‌هایی واقعاً دست خود آدم نیست. یک چند تا حادثه برایم در چند روز گذشته رخ داه است. یک مقدار طول می‌کشد تا خودم را باز یابم.

روح اله رياضی

در اصطلاح اينگليسی بهش می گن ريکاوری. الغرض که چند شب پيش بعد اندی ماه مجالی يافتيم تا با يکی از دوستان غار نورنشين گپ و گفتی ميسر سازيم.و در آن حال خلسه غيبتی هم از شما به عمل آورديم قربتن الی الله.به گمانم اين پست آخر و اين نظر پايين حضرتتان به ما فهماند که بيخودی غيبت نگرده بوديم. البته فی الحال شک برم داشت که مگر آنچه دو نفر متفق القول بر آنند را می شود غيبت ناميد؟ الا ای حال عرض کرديم تا در دل نپنداريد که ياران غار شما را به باد فراموشی سپرده اند. ايام به کام مبارک الاحقر روح اله

مجید

اونقدر که واسه اين آدمهای ناشر وقت گذاشتی ميتونستی يه مرغداری رديف کنار کارهات داشته باشی