همسری جانباز

همسر جانبازی در گفتگویی با سایتی از مشکلات و مصائب جانبازان گفته است. (+) نظرات مخاطبان بیشتر حول و حوش نابسامانی در وضعیت جانبازان است و کمتر کسی درباره‌ی همسر جانباز سخن گفته است. نگرانی‌ام این است که روز به روز در جامعه‌ی ما زن‌هایی که نگاهشان به زندگی مشترک، هماهنگ با این همسر جانباز باشد کمتر می‌شود. چند لحظه تصور کنید شما هم تأیید خواهید کرد. همسری یک جانباز به نظرم معادل جانبازی است.

مگر شما نیستی که به طرق مختلف آرزوی جهاد و شهادت می‌کنی؟ مگر شما نیستی که ژشت شهادت‌طلبی به خودت می‌گیری؟ مگر شما نیستی که مکرر می‌خوانی کاش در صحرای کربلا بودم و با شما به فوز عظیم می‌رسیدم؟ صراحتاً برای شما میدان جهاد فراهم کرده‌اند و گفته‌اند خانم اگر می‌خواهی به فوز برسی بفرما در این آوردگاه زندگی مشترک جهاد و کوشش کن. اگر اینجا را رها کردی و رفتی مثلاً جای مردان در جبهه‌های مسلحانه جنگیدی و بر فرض هم شهید شدی بعید می‌دانم ازت بپذیرند. در ضمن اگر ادعایت دروغ نباشد حتماً تأیید خواهی کرد کسی که در جبهه‌ی اول دوام نیاورد حتماً در جبهه‌ی دوم هم موفق نخواهد بود.

/ 3 نظر / 4 بازدید
سحر

سلام گلم روز بخیر ...پیشاپیش این اعیاد شعبانیه را به شما و خانواده محترمتون تبریک می گم ...وب قشنگی دارین ..لذت بردم وقت کردی به کلبه منم یه سر بزن خوشحال میشم عطر قدمهای سبزت در کلبم طنین انداز شه...روز خوش [بغل][گل][گل][بغل]

ستاره

آخه همسر خوب بودن خیلی به چشم نمیاد

حسین حمیدی

سلام، اصل حرف من هم این بود که اگر به دنبال به به و چه چه دیگران باشی کارت ارزش ندارد. کسی که به دنبال جهاد است فقط نیتش فی سبیل الله است و منتظر تقدیر و تشکر نمی‌ماند. با خود خدا معامله می‌کند نه خلق الله.