سال نو و مستمندان

چه کنم، خواهرم رها نمی‌کند. می‌گوید چیزی بنویس و پول جمع کن. خودش می‌گوید من به هر کسی بتوانم رو می‌زنم. من خیلی رویه‌ام این شکلی نیست. می‌گویم آدم‌ها خودشان باید به فکر باشند. هم‌چنین شخصاً بیشتر طرفدار ماهیگیری یاد دادن هستم تا ماهی دست افراد دادن. ولی خواهرم می‌گوید برای بعضی موارد خیلی حالت اول متصور نیست و احتمالاً به حق هم می‌گوید.

امسال به طرز عجیبی تمایل بسیاری از دوستان و آشنایان به سفر خارج در تعطیلات عید افزون شده است. به طرز عجیب و غیرقابل انتظاری افراد زیادی در تکاپوی سفر به مالزی، سنگاپور، دوبی، مالدیو، چین و ... هستند. اغلب هم به دنبال هتل و پرواز خوب. نمی‌دانم وضع ملت خوب شده است یا چنین سفرهایی ارزان شده است! البته که دومی‌اش نیست! به هر حال باید خدمت این عزیزان عرض کنم مستقل از این که آیا این سفرها بهترین کاری است که در تعطیلات می‌شود کرد یا خیر اگر این دوستان فقط یک بیستم از هزینه‌ی سفرشان را به عنوان صدقه برای محرومین کنار بگذارند خودش عدد بزرگی می‌شود.

خلاصه اگر شما هم وسعتان می‌رسد و خواستید کمکی کنید با من تماس بگیرید. چه داخل چه خارج.

/ 3 نظر / 18 بازدید
ستاره

به به چقدرم ملت تماس گرفتند؟!!!

مرتضی

..آدمهایی که می تونند ماهی بگیرند ولی نمی خوان خیلی زیادن و البته ادمایی که حتی ماهی رو نه می تونند بگیرند و نه می تونند بخورند هم زیادند باید بعضی وقتا ماهی رو گرفت و و بخت وبه دهانشون گذاشت نمونه شو خواستی برات می فرستم