چرا شمارشگر اینقدر برای ما مهم است؟

این شمارشگر BraveNet يک کار جالب می‌کند و آنهم نشمردن hit (راستی معادل hit چيست؟)
های خود شماست. فکر می‌کنيد چه طوری؟ يک cookie دايمی در دستگاه شما نصب می‌کند. البته بايد مرورگرتان cookie-enabled باشد. اشکالش اين است که اگر از روی يک دستگاه ديگر Login کنيد يا دوباره ویندوز نصب کنيد خوب همه چيز از دست می‌رود.
شمارشگر اينجا تنها يک hit counter است ولی اينی که من خودم گذاشته‌ام نه. بنابر این گول hit های اینجا را نخورید. برای اینکه مسخره بودن آن را نشان دهم قصد دارم به روشی که بعد از بکار بردن در مورد آن توضیح می‌دهم خودم را به صدر جدول پربیننده‌ترین برسانم. فقط به کمی وقت و یک خط خوب نیاز دارم.

وقتی می‌خواستم این مطلب را بنویسم فکر کردم چرا این شمارشگر اینقدر برای ما مهم است؟ در واقع نباید باشد اما برای آدم سخت است که کلی مطلب به خصوص آموزشی بنویسی و کسی نباشد بخواند. در واقع آدم احساس می‌کند حرف روی زمین مانده است و وقتش تلف شده است. یک علت دیگر هم در مورد خودم این است که پروژه پايان ترم درس برنامه نويسی سستم من يک hit refere counter است و از اين رو به موضوعات مربوطه علاقه‌مند شدم و در مورد روشهای مختلف اين کار تحقيق می‌کنم.

يک قول و قرار هم در همين جا با خودم می‌گذارم. اگر تعداد خواننده‌هايم ظرف دو روز آينده از مرز ۳۰۰ تا گذشت دو تا مطلب کاملا بکر و جذاب يکی در مورد Geek Code و ديگری در مورد GNU Project به طور مفصل و مبسوط می‌نويسم. در هر دو مورد هم تحقيقات زيادی کردم و وقت زيادی گذاشتم. و در غیر اینصورت ممکن است دیگر ننویسم!

/ 2 نظر / 4 بازدید
Black_Hat

bebinid doste aziz bala raftaneh hit yek site ya hala hamin blog shoma kreh yeki do roz ke nist bayad tabligh konid an ra jazzab konid va sadha nokteyeh digar ke khod behtar midanid pas kami tammol konid

سلاميك نفر در مورد اينكه چند نفر به وبلاگش سر مي زنند و اينكه حرفهايي كه مي زند به قول شما روي زمين مي مانند يك اشاره اي كرده كه بد نيست آن را ببينيد.اين هم آدرسش:binam.persianblog.ir