دستنوشته‌های منتشرنشده‌ای از چمران!

سياوش سرمدی دو دستنوشته از چمران در وبلاگش آورده است. (۱ و ۲ ) در نگاه اول چيزی که ذهنم را جلب مي‌کند خط تحريرش است. زمانی که توی خطِ «خطاطي» بودم (و از شما چه پنهان که چندبار هم در مسابقات مقام کسب کردم، اما اين روزها با مداد هم به سختی مي‌توانم بنويسم. عادت کردن به نوشتن با کامپيوتر باعث و علتش است!) خيلی معتقد بودم که خط آدم با شخصيت آدم ارتباط دارد. من مانده‌ام اين بشر چند تا بعد داشته است؟ اما از ظاهر که بگذريم اين تکه را از آن نوشته‌ها داشته باشيد:

با شعار نميتوان انقلاب را به پيروزی رسانيد

با شعار نميتوان عليه آمريکا جنگيد -

برنامه‌ريزی لازم است، تفکر، نبوغ،‌ انديشه

/ 5 نظر / 3 بازدید
شب های سفيد

تو از کدوم دياري که رنگ حادثه داري نه دشمني نه ياري نه خفته نه بيداري خزان خاطره داري هواي ابر بهاري هزار بغض در سينه داري و نمي باري تو از کدوم زماني که جان پاک جهاني نه حاضري نه غايب نه سخت و نه آساني هميشه آينه داري اگرچه غرق قباري هميشه در صفر اما تو پنهاني تو را چگونه بخوانم؟ تو را چگونه بدانم؟ چگونه دوست بدارم تورا؟ نميدانم ...... موفق باشيد .خوشحال مي شم كه به وبلاگ من هم سر بزنيد .منتظرم

roohollah riazi

آقا ما که چيزی از اين افتخارات حضرت عالی يادمان نمی آيد.

حميدی

چون آن‌ها همه مال قبل از دوران دبيرستان بود. مگر آن دبيرستان کوفتی فرصتی برای کار فوق برنامه مي‌گذاشت؟ تا آن جا که يادم است دو سال در دبستان و يک سال در راهنمايی مقام آوردم.

مهرناز

سلام دوست من ممنون كه اومدي پيشم منم قبلا يه دوست هم اسم شما داشتم الان نميدونم كجاست و چي كار مي كنه

خودم

من کی آمدم پيشت؟ با يکی ديگر اشتباه گرفتی؟ اين هم از شگردهای جذب مشتری است. واقعاً که مسخره است. آقا من نه به وبلاگ کسی سر مي‌زنم نه متقابلاً انتظار دارم کسی به وبلاگم سر بزند يا لينک دهد.